Grupa technik analitycznych, w których właściwość próbki jest monitorowana względem czasu lub temperatury, podczas gdy temperatura próbki w określonej atmosferze jest programowana.

Filtr produktów Showing all 2 results
Rodzaj wypełnienia
Typ wypełnienia
Kształt cząsteczek krzemionki
Uziarnienie
Wielkość porów
Powierzchnia aktywna
pH złoża
Maksymalne ciśnienie pracy
Waga wypełnienia
Zawartość węgla
Zawartość wody
Zawartość grup aminowych NH2
Zawartość metali śladowych
End capping
Pojemność jonowymienna
Show sidebar

Kalorymetr różnicowy Hitachi High Tech NEXTA DSC600

DSC7000X osiąga bezkonkurencyjną czułość i powtarzalność DSC dzięki nowemu doskonałemu czujnikowi i piecowi. Hitachi High-Tech Science dostarcza najnowocześniejsze usługi DSC dla prawdziwych ekspertów. DSC7000X poprawia niezawodność danych dzięki doskonałej czułości i powtarzalności z ulepszoną możliwością rozbudowy. DSC7000X jest idealny do różnych zastosowań, w tym do małych próbek, obserwacji próbek w czasie rzeczywistym i reakcji fotochemicznych, a także ogólnych pomiarów DSC. DSC7000X spełnia wymagania od opracowania materiału po kontrolę jakości produktu.

Termograwimetr Hitachi High Tech STA7200

   

Termograwimetr  Hitachi High Tech  serii STA7000 zapewnia jednoczesny pomiar zarówno TG, jak i DTA / DSC w szerokim zakresie temperatur. Pozioma konstrukcja z podwójną wiązką zapewnia bardzo dokładne i precyzyjne dane, umożliwiając wykrywanie zmian masy na poziomie mikrograma.