Dlaczego my? Dlaczego tutaj?

Wybierając naszą aparaturę analityczną i procesową oraz naszych specjalistów do współpracy, zapewne kierować się będziesz troską o wyniki i komfort pracy.

Poznając doświadczenia naszego zespołu, zdobyte po latach niemal codziennej pracy na analizatorach termicznych, reaktorach hydrotermalnych, chromatografach Flash, szkoleń u Producentów, własnych konstrukcji i realizacji przekonasz się, że wiedza i praktyka wyróżnia nas spośród innych. Aparatura dobierana jest dla Ciebie, dla Twoich potrzeb i wygody.

Priorytetem są Twoje efekty pracy – precyzja sprzętu, innowacyjne rozwiązania, intuicyjność obsługi.

Analizator termiczny – kalorymetr DSC z kamerą czy termograwimetr STA (TGA, DTA, DSC) z rejestracją obrazu próbki?

Autoklaw wysokociśnieniowy czy zautomatyzowany reaktor laboratoryjny, tensjometr czy goniometr, reaktor hydrotermalny – blok 3 lub 16 zbiornikowy do prowadzenia reakcji równoległych czy system reaktorów pilotażowych?

Butla ciśnieniowa do 10 barów do uwodorniania czy reaktor z wkładką teflonową z mieszaniem magnetycznym i grzaniem opaskowym?

Istotą profesjonalizmu naszego zespołu jest wykorzystanie najnowszych światowych trendów i najwyższej jakości ekologicznych urządzeń do stworzenia konfiguracji Twojej aparatury. Dbałość o Twoje potrzeby jest dla nas najistotniejsza.

Liczy się wsłuchanie w oczekiwania, doradzenie, stworzenie zestawu dla Ciebie – na teraz i z perspektywą rozwoju. Dbamy, by jak najszybciej zacząć pracę na wybranym zestawie – wspólnie z Tobą wykonać pierwsze kroki.

Spędzony z nami czas będzie Ci towarzyszył, gdy będziesz na co dzień pracował na systemie badawczym. Z przyjemnością.

Zapraszamy. Jesteś w dobrym miejscu.