Od ponad 20 lat z sukcesem zaopatrujemy naszych klientów w sprzęt najwyższej jakości.

Stawiamy na profesjonalizm, precyzję i niezawodność produktów. Sprawdź naszą ofertę.

Dołącz do grupy zadowolonych klientów firmy HAAS.

Jednym z większych projektów realizowanych przez naszą firmę jest instalacja 7 reaktorów chemicznych o objętości 10L, w firmie Synthos. Jest to kluczowy gracz na światowym rynku kauczuków syntetycznych oraz największy europejski producent polistyrenu do spieniania i płyt XPS.

Uruchomiliśmy również reaktor wysokociśnieniowy w firmie Trelleborg specjalizującej się w produkcji uszczelek.

Reaktory umożliwiają pracę jednostką badawczym i uniwersytetom na których młodzi naukowcy realizują swoje prace doktorskie. Nasze produkty pracują między innymi na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, Politechnice Wrocławskiej oraz na Wojskowej Akademii Technicznej.

Firma HAAS posiada także długoletnie doświadczenie w pracy z aparaturą do analizy termicznej. W tym zakresie współpracujemy z niemiecką firmą Linseis oferującą innowacyjne rozwiązania. Ściśle współpracujemy również z niemieckim laboratorium Linseis, by nieustannie brać czynny udział w ulepszaniu i dostawianiu produktów pod wymagających klientów. Instalację urządzeń przeprowadziliśmy m.in. na Politechnice Krakowskiej, Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Adama Mickiewicza oraz Wojskowym Instytucie Technicznym Uzbrojenia.

Oferujemy także najnowsze technologicznie chromatografy cieczowe typu FLASH firmy SANTAI – SepaBean. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór kolumn umożliwiających doskonały rozdział najbardziej złożonych mieszanin. Nasze aparaty, kolumny i puste kartridże pracują m.in. w FiLeClo, NobilusEnt, OncoArendi oraz TriMenie.

Do tej pory zaufali nam między innymi: