Wsparcie

Zapewniamy szeroki zakres szkoleń i konsultacji.
Specjalizujemy się w organizacji Seminariów i Konferencji tematycznie nawiązujących do zagadnień, które są nam bliskie.
Z przyjemnością bierzemy czynny udział w najważniejszych spotkaniach naukowych związanych tematycznie z zakresem naszej działalności.
Dokładamy wszelkich starań by kreować systemy pomocne w najnowszych trendach badawczych. Szczególną uwagę poświęcamy opiniom użytkowników, i zgodnie z ich sugestami rozwijamy najnowsze modele aparatury.
Profesjonalny, autoryzowany serwis zapewnia bezpieczeństwo ciągłości pracy. Przyjazny zespół chętnie dzieli się doświadczeniem i wskazówkami jak maksymalnie efektywnie i łatwo pracować w danym zakresie aplikacji.
Zapewniamy szybką dostawę elementów eksploatacyjnych.
Zadowolenie z codziennej pracy z naszymi systemami jest dla nas bardzo istotne.

Dystrybucja i serwis

Jesteśmy polskimi dystrybutorami chromatografów flash i kolumn firmy Santai, analizatorów termicznych niemieckiej firmy Linseis oraz reaktorów i aparatury ciśnieniowej firmy Amar Equipments. Jesteśmy również producentem i dystrybutorem własnych szklanych reaktorów laboratoryjnych, reaktorów ciśnieniowych, reaktorów przepływowych i instalacji pilotażowych.

Poznaj naszych dostawców

Santai Scientific

Santai Science jest spółką siostrzaną Santai Technologies założoną w 2018 roku. Santai Science z siedzibą w Montrealu w Kanadzie jest odpowiedzialna za rozwój i produkcję narzędzi oraz usług do separacji i oczyszczania na rynek krajowy i międzynarodowy.

Linseis

Ponad 65 lat temu firma LINSEIS rozpoczęła produkcję rejestratorów i przyrządów do analizy termicznej.

Z przyjemnością podjęliśmy się wyzwania, aby wyprodukować dla Państwa wymagany sprzęt. Rozwój i produkcja przyrządów termoanalitycznych wymaga specjalistycznych badań i dużej precyzji pracy, jest to dla nas oczywistością z korzyścią dla naszych klientów.

Amar Equipment

Amar ma 45 lat doświadczenia w projektowaniu, produkcji i dostawach wysokociśnieniowych, wysokotemperaturowych reaktorów wsadowych i ciągłych oraz systemów pokrewnych.

Produkty są przeznaczone do różnych zastosowań w laboratoriach, pilotażach i zakładach o objętościach od 1 mL do 10000 L, przy ciśnieniach do 700 barów i temperaturach do 1000°C w różnych materiałach konstrukcyjnych.

W ciągu ostatnich czterdziestu lat firma Amar dostarczyła ponad 5000 systemów i ugruntowała swoją pozycję jednego z wiodących producentów reaktorów ciśnieniowych, zbiorników ciśnieniowych, instalacji pilotażowych i reaktorów przepływowych obsługujących wszystkie główne gałęzie przemysłu na całym świecie.

Fabryka Amara

Core Separations

W Core kładziemy nacisk na separację, a nie ekstrakcję, czyli frakcjonowanie różnych składników podczas procesu zbierania. Każdy może zbudować system i przeprowadzić ekstrakcję. Jednak do przeprowadzenia separacji wymagana jest prawdziwa znajomość płynów nadkrytycznych.

Zespół Core Separations wykorzystuje dziesięciolecia innowacyjnych i rozległych doświadczeń w zakresie płynów nadkrytycznych. Dzięki pionowo zintegrowanemu zakładowi z siedzibą w Dallas w Teksasie w USA kontrolujemy projektowanie i produkcję naszych systemów. Dzięki temu możemy projektować systemy pod kątem konkretnych rozwiązań problemy z aplikacją. Systemy nasze ucieleśniają rozległe, niezrównane doświadczenie w technologii SCF, aby zapewnić najwyższą i niezawodną wydajność w każdym środowisku, niezależnie od tego, czy są to małe, czy duże systemy na skalę przemysłową.

Foldery produktowe

Poniżej znajdą Państwo foldery produktowe naszych dostawców. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: haas@haas.com.pl