Przemysł gumowy w Polsce opiera się na potrzebach przemysłu motoryzacyjnego i tworzyw sztucznych. Zajmuje się m.in. produkcją opon, uszczelek, węży i prekursorów produkcji elastomerów.

Jako HAAS oferujemu dla przemysłu gumowego:

  • szereg analizatorów termicznych. Analizator termomechaniczny TMA, kalorymetr różnicowy DSC, a także symultaniczny analizator mechaniczny STA.  Służą do analizy termicznej mieszanek gumowych, obserwacji przemian fazowych i analizy kinetyki procesów. Proponujemy rozwiązania z firmy Linseis.
  • wysokociśnieniowe reaktory. Pomocne w badaniach podstawowych i pilotażowych. Umożliwiają otrzymanie i przetwórstwo mieszanek gumowych, a także ich półproduktów w warunkach wysokich ciśnień.
  • wykonane ze szkła borokrzemowego reaktory. Pozwalają na przygotowanie mieszanek gumowych i ich półproduktów w warunkach niskich ciśnień
  • reaktory o objętościach na wysoką skalę. Służą skalowaniu procesów homogenizacji, emulsyfikacji czy uwodorniania. Mogą służyć także jako komora do testowania odporności tworzyw w warunkach korozyjnych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy HAAS.

Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników