Aktualności

Nasza wizyta na konferencji MODPOL2021

W dniach 6-9 września 2021 r. zespół HAAS wziął udział w XXV Konferencji Naukowej „Modyfikacja Polimerów”, organizowanej przez Katedrę Inżynierii i Technologii Polimerów Politechniki Wrocławskiej. To wydarzenie było wspaniałą okazją do zaprezentowania i wymiany doświadczeń związanych z badaniami polimerów i procesami  modyfikacji, z uwzględnieniem zmiany ich właściwości chemicznych i fizycznych.

Nasi specjaliści na stoisku firmowym pomagali rozwiązywać Wasze problemy oraz służyli pomocą z zakresu technicznego i sprzętowego. Wspólnie mogliśmy wymienić się doświadczeniem i nawiązać wiele nowych relacji. Dla uczestników konferencji MODPOL2021 udostępniliśmy również sprzęt, z którym pracujemy na co dzień w naszym laboratorium. Mogliście zobaczyć kalorymetr różnicowy firmy Hitachi, pozwalający na obserwację zmian w wyglądzie próbki w trakcie pomiaru.

Dziękujemy za owocne dyskusje, fenomenalne wyniki badań i spotkanie z badaczami z dziedziny modyfikacji polimerów. Czekamy z niecierpliwością na kolejne takie spotkania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *